M4 Dane techniczneDesignCennikCennik LiteKod promocyjny

loading

Niepowtarzalny charakter


Nowoczesne oblicze tradycji

M4 to tradycja w nowoczesnym wydaniu.

 

Bryła budynku nawiązuje do tradycyjnych domów dwuspadowych, jednak sposób wykończenia i rodzaj zastosowanych materiałów nadają temu budynkowi niepowtarzalny, bogaty wygląd. Jest to z całą pewnością piękny budynek, który wielu osobom przypadnie do gustu.

 

Piękny taras ze szklaną barierką wzmaga jeszcze bardziej wspaniały i efektowny wizerunek budynku.

 

Jest to budynek idealny dla osób, które chcą się wyróżnić wykończeniem elewacji, ale pozostać w duchu tradycyjnej bryły architektonicznej.


Wielkość ma znaczenie

Budynek M4 to budynek, w którym bez żadnego trudu znajdzie schronienie pięcioosobowa rodzina, która ceni przestrzeń i wygodę użytkowania.

 

Należy zwrócić uwagę na fakt bardzo ciekawego sposobu wydzielenia pokoju dziennego, tak aby nie być narażonym na bezpośredni kontakt z wchodzącym gościem. Niewątpliwie takie rozwiązanie przypadnie do gustu osobom ceniących swoją prywatność.

 

W M4 wszystkie pomieszczenia dostosowane są do wymogów prywatności i przestronności zarazem.

 


Niewyczerpalne źródło satysfakcji

Ważne w użytkowaniu każdego domu jest to, aby korzystanie z niego przynosiło spokój, było rodzajem azylu od zgiełku oraz dawało wielką radość.

 

To wszystko można znaleźć w budynku M4, który dzięki swojej przestronności i wspaniałemu rozkładowi pomieszczeń, będzie z całą pewnością spełniał wymogi niejednej rodziny.

 

Fantastycznie rozwiązany sposób użytkowania tarasu górnego, to przykład jak należy podchodzić do każdego szczegółu podczas projektowania budynków.

Dzięki temu rozwiązaniu, każdy z domowników może korzystać z tarasu dowoli, nie przeszkadzając pozostałym członkom rodziny.

 

Ponieważ przede wszystkim liczy się radość z użytkowania.


Wewnętrzny spokój

Nieszablonowy i zarazem funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną przyczynia się do lepszego kontaktu z członkami rodziny.

Świetne rozwiązanie dla rodzin 4-osobowych lub większych.