M3 Dane techniczneDesignCennikCennik LiteKod promocyjny

loading

Dostojny i wzniosły


Wyróżniający

Prostota i elegancja budynku M3 zachwyci wiele osób. Z całą pewnością nikt nie przejdzie obok tego budynku obojętnie.

Jest to budynek skierowany do osób, które chcą się wyróżnić na tle innych, a jednocześnie nie przesadzić z formą.


Na zewnątrz budynek jest sześcianem pokrytym płytami włókno-cementowymi, które nadają pewny i solidny wizerunek temu obiektowi.

 

Budynek tego typu może być znakomitym rozwiązaniem dla małych firm, które chcą mieć rodzaj domowego biura wyróżniającego się na tle innej zabudowy.


Rozkosz użytkowania

Do tak prostej bryły budynku idealnie pasują nowoczesne i jasne wnętrza.

 

Z całą pewnością osoby ceniące minimalizm upodobają sobie M3 również ze względu na to, jak łatwo będzie wpasować nowoczesne i popularne rozwiązania, tak aby pasowały z bryłą budynku.

 

M3 to budynek idealny dla osób ceniących minimalizm.


Odpowiedzialność

Budynek M3 to dom z trzema wygodnymi i dużymi sypialniami, które z całą pewnością spełnią oczekiwania czteroosobowej rodziny.

                                  

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, w którym oddzielona została strefa dzienna od strefy nocnej, pozwoli na doskonałą organizację życia, a duży taras wokół najbardziej doświetlonych części domu zapewni miejsce na odpoczynek w słoneczne dni. 

 

 

W projekcie tym, pomimo nowoczesnego podejścia do formy architektonicznej budynku zaprezentowano przykład rozwiązania układu funkcjonalnego czerpiącego z tradycji chyba najbardziej znanych, typowych domów polskich zwanych „kostka polska”.

 

 


Z myślą o przyszłości

M3 to rewelacyjny wybór dla osób myślących o przyszłości i oczekujących czegoś więcej od swojego domu.