E1 Dane techniczneDesignCennikKod promocyjny

loading

Wyrafinowanie i nowoczesność


Pozytywne emocje od samego początku

Wyrafinowanie i nowoczesność, to idealne określenie dla tego budynku. Ciekawa bryła podkreśla jeszcze bardziej nowoczesny charakter budynku.

 

Budynek ten jest idealny dla osób szukających odważnej stylistyki, która ma przyciągać uwagę i wzbudzać pozytywne emocje.


Jeszcze więcej światła w Twoim życiu

E1 jest bardzo dobrze doświetlonym budynkiem. Duża powierzchnia przeszkleń sprawia, że budynek oraz jego wnętrze nabiera lekkości i przestronności.

 

Dzięki zastosowaniu podcieni budynek nie jest bezpośrednio narażony na przegrzanie od promieni słonecznych.

 

Jednocześnie, ogromne przeszklenia od strony południowej pozwalają odpowiednio nagrzewać budynek podczas pory zimowej.


Funkcjonalność w użytkowaniu

Praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że budynek jest bardzo funkcjonalny w użytkowaniu, a umiejscowienie pomieszczeń technicznych od strony północnej tworzy naturalny bufor cieplny.

 

Sercem strefy dziennej i całego budynku, jest duży salon z jadalnią, wokół którego będzie się toczyć życie rodzinne. E1 został w bardzo ciekawy i funkcjonalny sposób podzielony na dwie strefy: dzienną oraz prywatną. 

 


Wyrafinowanie i nowoczesność

Część elewacji została cofnięta w głąb bryły budynku, co stanowi wzorowy przykład jak należy chronić w sposób pasywny wnętrze przed przegrzaniem. Ponadto, cofnięta elewacja drewniana tworzy piękny, zadaszony taras, który jest wspaniałym miejscem na chwile relaksu i spotkania w rodzinnym gronie.

Znakomity dla młodej rodziny doceniającej elegancję budynku oraz funkcjonalność wnętrz.

Doskonały dla nielicznej rodziny, ale nie tylko...