E3 Dane techniczneDesignCennikKod promocyjny

loading

Design


Elewacja północna

Charakterystyczną cechą E3 jest podcień w strefie wejściowej. Dzięki temu zabiegow, budynek zyskuje bardziej dynamiczną i nowoczesną formę. Jednocześnie zyskujemy zadaszenie przed deszczem oraz ochronę przed wiatrem.


Elewacja wschodnia

Zastosowany podcień tworzymy, tak więc bufor cieplny, który zmniejsza straty ciepła, a więc tym samym oszczędzamy środki finansowe. Delikatne przeszklenia od strony północnej od razu pokazują, że E3 jest budynkiem energooszczędnym.


Elewacja południowa

Bardzo charakterystyczna, dwukolorowa elewacja nadaje zdecydowany wizerunek temu budynkowi oraz podkreśla jego minimalistyczną architekturę.     

Płyty włókno-cementowe zastosowane jako elewacja, nadają pewien rytm oraz podkreślają proporcję tego budynku. Tył budynku nastawiony jest, na jak największe pozyskiwanie ciepła słonecznego.


Elewacja zachodnia

Górny taras, z nowoczesną szklaną balustradą nadaje lekkości i elegancji E3. Cofnięcie balustrady na górnym tarasie względem elewacji północnej, nadaje dynamiczniejszą formę w naszym odczuciu oraz zwiększa prywatność w czasie jego użytkowania. Duże przeszklenia od strony południowej w formie kwadratu, podkreślają bryłę rozrzeźbionego sześcianu.